Posts
"Three. One" with three looks in the pool

"Three. One" with three looks in the pool

The "Seh. One" exhibition with works by Ehsan Arjamand, Mehdi Rahmi and Donya Rostami will be displayed in the "Astekher" gallery from Artibition projects.
This collection of works was curated by Ghazaleh Naqibi with the aim of reviewing what has happened to contemporary and modern artists in the last few years.
1/3 is the first period of the series of exhibitions that are held with the works of three artists in each season.
نمایشگاه «سه.یک» با آثاری از احسان ارجمند، مهدی راحمی و دنیا رستمی در گالری «استخر» از زیرمجموعه‌‌ی پروژه‌های آرتیبیشن به نمایش درمی‌آید.
این مجموعه آثار به کیوریتوری غزاله نقیبی و با هدف مروری بر آنچه از هنرمندان معاصر و نوگرا در چند سال اخیر رخ داده، شکل گرفته است. 
۳/۱ نخستین دوره از مجموعه‌ نمایشگاه‌هایی است که با آثاری از سه هنرمند در هر فصل برگزار می‌شود. 
در بخشی از توضیح این نمایشگاه آمده: « در گروه اول احسان ارجمند، مهدی راحمی و دنیا رستمی با آثاری فیگوراتیو، مفهوم محوری رنج و هستی انسان را به نمایش می‌گذارند. آنچه در آثار مهدی راحمی با تمرکز بر طراحی رخ داده در آثار احسان ارجمند نیز با مفهومی نزدیک به همان شرایط انسانی و رهایی رنگ‌ها بر بوم توام شده است. رستمی نیز ترس، رویا و نمادها را در آثارش و از میان آبی‌ها گذر می‌دهد و از این روست که هر سه هنرمند را در مسیری از دردهای انسان می‌بینیم. 
این درد هر بار به رنگی و در بدنی بزرگ یا کوچک و با انسان‌هایی در موقعیتی خاص به نحوی معنادار شکل گرفته است. 
در هر فصل از نمایشگاه‌های سری سه ما با عنوان سه.یک یا همان 1/3 در صدد نگاه به اشتراکات هنرمندان و دغدغه‌های آن‌ها هستیم و به این بهانه رشد بازار هنرمند را نیز مد نظر داریم. پاییز را با سه.یک و مروری بر آثار احسان ارجمند، مهدی راحمی و دنیا رستمی پشت سر می‌گذاریم». 
علاقه‌مندان به بازدید از این نمایش گروهی می‌توانند از روز جمعه ۲۶ آذر تا یکشنبه ۳ دی ماه به گالری استخر به نشانی: خیابان شریعتی، بالاتر از پل رومی، کوچه رضایی، ایوان ربط، پلاک ۶ مراجعه کنند. 
طراح پوستر: علیرضا شفیعی
Insert Comment
* Indicates required field
Comments

No comments