Posts
Rhinos with companions

Rhinos with companions

An exhibition of Seyyed Ali Mirftah's works will be opened on Friday, 27th of Bahman, at Artibishan Gallery. This exhibition, which is called "Rhinoceros sometimes do not travel alone", will be open until Tuesday, March 7.

نمایشگاهی از آثار سیدعلی میرفتاح از روز جمعه، 27 بهمن، در گالری آرتیبیشن افتتاح می‌شود. این نمایشگاه که «کرگد‌ن‌ها گاهی تنها سفر نمی‌کنند» نام دارد تا روز سه‌شنبه، 7 اسفند، پذیرای علاقه‌مندان خواهد بود.
سیدعلی میرفتاح، روزنامه‌نگار، نویسنده، طراح گرافیک و نقاش، از چهره‌های شناخته‌شده‌ی فرهنگی است. او که سال‌ها به عنوان روزنامه‌نگار و نویسنده فعالیت می‌کرد اخیراً به شکل جدی‌تر به سراغ نقاشی رفته و آثارش را در معرض تماشای عموم گذاشته است. او در بخشی از نوشته‌ی این نمایشگاه آورده: «یاحق! تنها به دنیا می‌آییم و تنها می‌میریم. حتی بیش‌تر اوقات زندگی تنهاییم. اما بی‌رفیق و بی‌یار و بی‌سر و همسر که نمی‌توان زیست. آن بزرگ هم که گفت کرگدن‌ها تنها سفر می‌کنند حواسش بود که تحمل این تنهایی، بی‌رفیق و بی‌همسفر نشدنی است. فلذا کرگدن‌ها گاهی تنها سفر نمی‌کنند، فرصت دست دهد تنهایی‌شان را با گنجشک‌ها و درخت‌ها، حتی با فیل‌ها قسمت می‌کنند و شب تاریکِ بی‌کسی را به صبح روشن مهر می‌دوزند....»
نمایشگاه نقاشی‌های سیدعلی میرفتاح از روز جمعه، 27 بهمن، در گالری آرتیبیشن آغاز و تا روز سه‌شنبه، 7 اسفند، ادامه خواهد یافت. علاقه‌مندان می‌توانند همه روزه از ساعت 16 تا 20 به گالری آرتیبیشن به نشانی خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک‌وی، روبه‌روی بانک صنعت و معدن، شماره‌ی 2798 مراجعه کنند.

Insert Comment
* Indicates required field
Comments

No comments