Posts
هنرمندان آرتیبیشن از چه مزایایی برخوردار می‌شوند؟

هنرمندان آرتیبیشن از چه مزایایی برخوردار می‌شوند؟

امکانات آرتیبیشن, خدمات آرتیبیشن , خدمات آرتیبیشن برای هنرمندان
از آنجا که آرتیبیشن رشد مخاطبین و هنرمندان ایرانی را از اهداف خود می‌بیند، با انعقاد قرارداد با مجموعه‌های هنری راه را برای حضور هنرمندان ایرانی در عرصۀ بین‌الملل هموار کرده است.

برای حضور بهتر در عرصۀ بین‌المللی و منطقه نیاز به برنامه‌ریزی هدفمند است. از آنجا که آرتیبیشن رشد مخاطبین و هنرمندان ایرانی را از اهداف خود می‌بیند، با انعقاد قرارداد با آرتفرها، گالری‌ها، حراج‌ها و پلتفرم‌های مشابه بین‌المللی راه را برای حضور هنرمندان ایرانی در عرصۀ بین‌الملل هموار کرده است.

هنرمندان در آرتیبیشن علاوه‌بر داشتن صفحه‌ای برای نمایش و فروش آثار خود می‌توانند آخرین اخبار و اطلاعات خود را به مخاطبین آرتیبیشن در سراسر دنیا ارائه کنند. همچنین با نقد نمایشگاه‌ها و آثار هنرمندان در سایت و مجلۀ هنری آن درک روشن‌تری برای مخاطبین هنرمندان ایجاد می‌کند.

امکانات آرتیبیشن برای هنرمندان

در مسیر گسترش مخاطبین آثار هنرمندان، آرتیبیشن با گالری‌های زیادی نیز همکاری‌های جدی کرده که مخاطبین هرگالری و فضای هنری داخلی و بین‌المللی خود را در فضای مجازی و حقیقی خود توسعه‌ای جدی داده است و گسترۀ مخاطبین محلی خود را وسیع‌تر و جهانی کرده است.

کارهایی که آرتیبیشن برای هنرمندان انجام می دهد

آرتیبیشن که در ابتدا تنها پلتفرمی آنلاین برای عرضه، خرید و فروش هنر بود، علاوه‌بر بخشی از مخاطبینی که با دنیای آنلاین آشنا بوده، بیش از یک سال است که متناسب با مخاطبین سنتی هنر امکانات مورد نیاز آنها را نیز تدارک دیده است و توانسته با افتتاح گالری حقیقی خود نه تنها توسعۀ بازار آنلاین هنر را در پی دارد بلکه برای جامعه علاقه‌مند به هنر و گالری حقیقی نیز قابل بهره‌مندی شود.

معرفی هنرمندان به مجموعه های هنری توسط آرتیبیشن

آرتیبیشن واسطه‌ها، هنرمندان، مجموعه‌داران و خریداران زیادی را مدنظر دارد و از این طریق توانایی پیش‌بینی روندهای موجود در بازار را برعهده گرفته و به‌طور ویژه درتلاش برای توسعۀ شبکۀ مشتریان هنرمندان خود است. اما علاوه‌بر این وظیفۀ فرهنگی خود به حمایت از هنرمندانی می‌پردازد که شهرتی ندارند و ازین جهت در تقابل با دیگر موسسات و حراج‌هاست.

برای عضویت در آرتیبیشن بر روی عکس زیر کلیک کنید

عضویت در آرتیبیشن

Insert Comment
* Indicates required field
Comments

No comments