Posts
نمایشگاه «شهریور» در گالری «نگر»

نمایشگاه «شهریور» در گالری «نگر»

نمایشگاه نقاشی,مهدی اساسیان,گالری نگر
نمایشگاه نقاشی های مهدی اساسیان با عنوان «شهریور» جمعه 5 شهریورماه در گالری «نگر» افتتاح شد.

به گزارش آرتیبیشن، در بیانیه نمایشگاه «مهدی اساسیان» به قلم «جلال الدین مشمولی» آمده است: «شهریورهای مهدی اساسیان حد فاصل میان مرداد است و مهر ماه. نه به اندازه ایی گرم است که در آن ناخوشایند شوی و نه سرد و تاریک که با آن نا ممکن گردی. خطی است آرام و صاف که هر از چند گاهی سایه می گیرد و گاهی هم شعر می شود و گاهی هم خاطر ما را از گذشته تا امروز خوب می کند. شهریورهای خطی نقاش جغرافیایی خاص خودش را دارد. نه دور است و نه نزدیک. یک آسمان دارد و یک زمین که در دو سطح نابرابر، برابر می شوند. اولین تجربه های طبیعت گرایی نقاش به نظر موفق بوده است چرا که او در تلاش بین واقعیت و خیال سعی کرده شاعرانگی اش را وسعت ببخشد و به همین امر می توان او را به عنوان یک نقاش شاعر برشمرد.»

مهدی اساسیان، متولد تیرماه 1360 در شهرستان بهشهر، فارغ‌التحصیل رشته ریاضیات کاربردی از دانشگاه صنعتی شریف و دانشجوی کارشناسی رشته نقاشی است.

نمایشگاه نقاشی های مهدی اساسیان با عنوان "شهریور" تا 10 شهریور ماه در گالری نگر واقع در خیابان قیطریه، ضلع جنوبی پارک، خیابان روشنایی شرقی، کوچه دلارام، پلاک ۳۳، زنگ سوم دایر است و علاقمندان می توانند از ساعت 16 الی ۲0 از این آثار دیدن کنند.

در مراسم افتتاحیه نمایشگاه «شهریور» هنرمندانی همچون جلال الدین مشمولی حضور داشتند.

آنچه در ادامه می‌آید، گزارش تصویری «آرتیبیشن» از نمایشگاه «شهریور» است:

نمایشگاه «شهریور» در گالری «نگر» نمایشگاه «شهریور» در گالری «نگر» نمایشگاه «شهریور» در گالری «نگر» نمایشگاه «شهریور» در گالری «نگر»

مایشگاه «شهریور» در گالری «نگر»

 

Insert Comment
* Indicates required field
Comments

No comments