Posts
نمایشگاه آنلاین مجسمه‌های کاربردی و دیزاین چراغ‌ها روشن، چراغ‌ها خاموش

نمایشگاه آنلاین مجسمه‌های کاربردی و دیزاین چراغ‌ها روشن، چراغ‌ها خاموش

نمایشگاه ابژه 2 , گالری آنلاین آرتیبیشن ,
نمایشگاه آنلاین ابژه بعد از دومین نمایشگاه خود در فرهنگسرای نیاوران که به دعوت مجموعه ابژه با نمایشگاه‌گردانی الناز طهرانی برگزار شده بود، اکنون به صورت آنلاین در گالری آنلاین آرتیبیشن افتتاح خواهد شد.

این نمایشگاه با عنوان چراغ‌ها روشن، چراغ‌ها خاموش (Light on, Light off)  به مدت یک ماه از تاریخ  19 بهمن تا 20 اسفند دایر خواهد بود. در این نمایشگاه هدف ابژه ساخت شي‌اي كاربردي و هنري از مس است كه جدا از توليد نور و ساختاري جذاب، فضا را نيز تحت تاثير قرار دهد.

این نمایشگاه با معرفي محصولات برخاسته از فرهنگ‌هاي بومي در بازارهاي جهاني و متریالی چون مس كه همواره در ادوار گوناگون به شيوه‌هايي متفاوت به‌كار گرفته شده و تاريخ گذشته ايران را به عصر جديد متصل مي‌نمايد. همچنین مس به عنوان فلزی که قابلیت انتقال پیام‌های پیچیده را داراست و انعطاف‌پذيري اين ماده به هنرمندان اجازه داده تا با بهره‌گیری از پتانسیل‌هاي آن آثاري شگرف را پديد آورند.

معماری به‌عنوان هنري براي خلق فضايي جديد مستثني از اين امر نبوده به‌گونه‌اي كه نور، فضا، معماري، شي و ناظر را در بر مي‌گيرد و سبب تجربه‌اي جديد از فضايي آشنا مي‌گردد. نور و متريال به‌گونه‌اي جدا ناشدني به يكديگر وابسته‌اند و زمينه را براي درك متقابل هر يك فراهم مي‌آورند در اين ميان ديزاين شايد يكي از راه‌هاي ارتباط ميان اين دو را فراهم آورد.

هنرمندان این نمایشگاه که متشکل از معماران، مجسمه‌سازان و طراحان صنعتی اند، عبارتند از:

هومن بالازاده، سارا حسينيان اميرى، سیاوش جرایدی، بهمن چگنی، شروین حسینی، آناهیتا رضااله، امین صادقی، آسیا صمیمی و نیما فردی، امین صدرایی طباطبایی، سروش بهارزاده، الناز طهرانی، رضا سیف الهی، مریم غلامی، فیروز فیروز، سهیل قندیلی، بهارک کشانی، محمدحسین غفاری، نیما کیوانی، سینا و نیما کیوانی، حمید ناصر خاکی، بنفشه درویش، محمدرضا یزدی، فرزانه وزیری‌تبار و رضا نجفیان.

علاقمندان می‌توانند برای بازدید و خرید آثار این نمایشگاه آنلاین از طریق لینک زیر اقدام کنند:

نمایشگاه مجازی ابژه 2 در گالری آنلاین آرتیبیشن

نمایشگاه مجازی ابژه2

Insert Comment
* Indicates required field
Comments

No comments