Posts
دومین نمایشگاه تن‌ها با نمایش آثاری فیگوراتیو در گالری آرتیبیشن افتتاح می‌شود.

دومین نمایشگاه تن‌ها با نمایش آثاری فیگوراتیو در گالری آرتیبیشن افتتاح می‌شود.

این نمایشگاه که روز جمعه بیست و یک آذر دایر خواهد شد، در تلاش برای مورد توجه قراردادن انسان به‌عنوان کنشگری اجتماعی شکل گرفته است

این نمایشگاه که روز جمعه بیست و یک آذر دایر خواهد شد، در تلاش برای مورد توجه قراردادن انسان به‌عنوان کنشگری اجتماعی شکل گرفته است و از این رو با آثاری از هنرمندانی چون چون علیرضا چلیپا، مهدی راحمی، علی رستگار، نازلی عباس پور، مانی غلامی، مجید فعال، جاسم غضبان پور، شهرام کریمی، مجید کورنگ بهشتی، کیومرث کیاست، سید حمید نورکیهانی و کیومرث هارپا خواهد بود که توده‌های مردمی به تصویر درآورده‌اند.

معنا را می‌توان در سطح کردار اجتماعی تبیین کرد، کنش‌های انسانی معنادار است. انسان‌های اطراف ما همه با یک سرعت، به یکسو و به سمت یک هدف نمی‌روند و ما به یقین با همه آنها همسو نخواهیم بود. با کسانی همسوییم با دیگری مخالف، دوستی می‌کنیم یا دشمن می‌شویم؛ و این معناهای تولید شده هر روز به سوی ما برمی‌گردد و انسان و الگوهایش را بازتعریف می‌کنند و همچنان در حال تغییر و تاثیرگذاری بر تولیدکنندگان خود است. اما از میان قالب آن انسان مدنی و اجتماعیِ غرق در رابطه‌ها و رفت و آمدها و داد و ستدها می‌توان خود شد و خود را دریافت.

برای بازدید از این نمایشگاه با رعایت پروتکل بهداشتی به آرتیبیشن بیایید.

نمایشگاه تن ها 2

ساعات کار گالری در 9 روز پس از افتتاحیه از 10 صبح تا 6 بعدازظهر است و در ساعات خارج آن با هماهنگی قبلی امکان بازدید وجود خواهد داشت.

نمایشگاه برای افرادی که در قرنطینه به سر می‎برند به‌صورت آنلاین قابل دسترسی خواهد بود و لینک نمایشگاه آنلاین همزمان با افتتاحیۀ نمایشگاه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

آدرس: خیابان شریعتی، پایین‌تر از حسینۀ ارشاد، نرسیده‌به همت، گل‌نبی(غرب)، میدان احمدی‌روشن(کتابی)، خیابان ساسانی‌پور، خیابان دریا(قندی)، پلاک 6

Arthibition.net

Insert Comment
* Indicates required field
Comments

No comments