Posts
دومین جشنواره بزرگ آبرنگ ایران

دومین جشنواره بزرگ آبرنگ ایران

انجمن بین المللی, جشنواره آبرنگ
در بخش بین المللی این جشنواره با هماهنگی خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران در حیدرآباد سند و اداره کل همکاریهای فرهنگی و امور ایرانیان خارج از کشور , استاد سید علی عباس جعفری هنرمند برجسته , پروفسور و استاد تمام دانشگاه هنر و معماری مهران و نماینده انجمن بین المللی آبرنگ پاکستان حضور خواهند داشت.

انجمن بین المللی آبرنگ ایران
با همکاری سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی
سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران
انجمن هنرهای تجسمی استان تهران
و فرهنگسرای اندیشه برگزار میکند :

دومین جشنواره بزرگ آبرنگ ایران

در بخش بین المللی این جشنواره با هماهنگی خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران در حیدرآباد سند و اداره کل همکاریهای فرهنگی و امور ایرانیان خارج از کشور , استاد سید علی عباس جعفری هنرمند برجسته , پروفسور و استاد تمام دانشگاه هنر و معماری مهران و نماینده انجمن بین المللی آبرنگ پاکستان حضور خواهند داشت .
یکی دیگر میهمانان ویژه این برنامه عضو رسمی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی میباشند .
این جشنواره فعالیت خود را در بخشهای نمایشگاه , برگزاری کارگاههای آموزشی , ورکشاپ گروهی و نشست های تخصصی در 23 تا 29 آذرماه 1397 آغاز خواهدکرد.
مراسم افتتاحیه در روز آدینه و از ساعت 16 تا 20 برگزار میگردد .
در این مراسم پس از گوش جان سپردن به آیات الهی و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران تجلیلی به عمل خواهد آمد از پیشکسوتان و بزرگان هنر آبرنگ ایران , همینطور منتخبین هیات داوران و نهایتا تشکر و قدردانی ویژه از کمیته اجرایی این جشنواره , در ادامه سخنرانی ریاست فرهنگسرای اندیشه را خواهیم داشت به همراه برنامه اجرای موسیقی زنده , پذیرایی و ...
نهایتا نماینده انجمن بین المللی آبرنگ ایران سخنانی پیرامون اهداف و پیامهای انجمن بین المللی آبرنگ را به سمع و نظر حاضرین در جلسه خواهد رساند .

روزهای شنبه و دوشنبه از ساعت 15 لغایت 19 شاهد ورکشاپهای اساتید صاحب سبک و کارگاههای آموزشی آنها خواهیم بود.

روز یکشنبه ساعت 16 از ورکشاپ آموزشی استاد علی عباس سید لذت خواهیم برد .

روز سه شنبه یک روز گرم و صمیمی را با گروه رنگاب تجربه خواهیم کرد .

و روز چهارشنبه ورکشاپ گروهی لانگ پینتینگ را با عنوان ایران من شاهد خواهیم بود .با هماهنگی بعمل آمده , این اثر نفیس پس از اتمام به دفتر جهانی یونسکو فرستاده خواهد شد .

دومین جشنواره بزرگ آبرنگ ایران

Insert Comment
* Indicates required field
Comments

No comments