Posts
اولین نمایشگاه هنرمندان «چارچوب» برپا می‌شود

اولین نمایشگاه هنرمندان «چارچوب» برپا می‌شود

گالری فردا , آتلیه چارچوب
آتلیه هنری «چارچوب» اولین نمایشگاه گروهی از هنرمندان خود را در معرض نمایش می‌گذارد.

گالری «فردا»، از جمعه، پنجم آذرماه، میزبان هنرمندان جوانی است که در آتلیه هنری «چارچوب» مشغول تدریس یا آموزش هنر هستند. این مجموعه به انتخاب امیر یگانه جمع‌آوری شده است.

آتلیه «چارچوب» یک مرکز هنری است که در آن هنرمندان جوان به تدریس هنر به علاقه‌مندان به هنر می‌پردازند و نکته مهم در این مرکز، این است که تدریس نیز برعهده جوانانی است که جای پای خود را میان مدرسان هنر باز کرده و توانسته‌اند برای خلق هنر از متدها و آموزش‌های قدیمی دوری جسته و با فضایی جدید علاقه‌مندان به هنر را رهنمون باشند.

در این نمایشگاه، آثار ابوحمید اسدی، ابوسعید اسدی، اوژن شیراوژن، حسین خوش‌رفتار، مرتضی قنبری، احمد مرادی، عباس جنجر، علی کریمان، نوید ادیب، مهرناز سلیمی، ستاره حیدرزاده، سعیده میرشکار، نسرین فیروزروستا، مجتبی خسروی، آذر خلیلیان، الهام مقتدایی، البرز توکلی، زهرا خستو، زهرا مومنی، آزاده گرگانی، رویا شهپر، سارا علیمردانی، مهدی رفیعی و امیر یگانه به‌نمایش درخواهد آمد.

این نمایشگاه از پنجم تا هفتم آذرماه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری «فردا» به نشانی خیابان کریمخان زند، زیر پل کریمخان، خیابان حسینی، کوچه اعرابی ۶، شماره ۲، واحد ۲ برپا خواهد بود.

منبع: ایسنا

Insert Comment
* Indicates required field
Comments

No comments