Posts
افتتاح مجموعه نمایشگاه‌های آنلاین "سی" در سایت گالری آرتیبیشن

افتتاح مجموعه نمایشگاه‌های آنلاین "سی" در سایت گالری آرتیبیشن

نمایشگاه مجازی نقاشیخط,نمایشگاه مجازی سی,نمایشگاه نقاشیخط سی,نمایشگاه سی
گالری آنلاین آرتیبیشن مجموعه نمایشگاه های سی را برگزار می کند.

گالری آرتیبیشن با برپایی نمایشگاه‌های آنلاین خود توانسته است علاقمندان و سرمایه‌گذاران زیادی که امکان دسترسی حضوری به گالری‌ها را نداشته‌اند را به خود جذب نماید و تاکنون نمایشگاه‌های آنلاین زیادی برگزار کرده است.
اکنون که این نمایشگاه‌های آنلاین با استقبال خوبی مواجه بودند، در راستای تثبیت و رفع نیازهای این بازار اقدام به برگزاری مجموعه‌ای از این سری نمایشگاه‌های آنلاین با نام "سی"  خواهد کرد.
 اولین دورۀ نمایشگاه سی که بازدید آن تنها از طریق آنلاین مقدور خواهد بود، به آثار نقاشیخط اختصاص یافته است و متشکل از 30 نقاشیخط از 19 هنرمند دایر خواهد شد.
این نمایشگاه به مدت سه روز برگزار و لینک نمایشگاه مجازی متعاقبا در همین خبر اعلام خواهد شد. هنرمندان این نمایشگاه که همگی از اساتید و خوشنویسان پیشکسوت و جوان دو نسل مختلف در این حوزه‌اند عبارتند از: جلیل رسولی، رضا مافی، رضا رینه‌ای، محمود زنده‌رودی، حمید عجمی، عنایت‌الله نظری‌نوری، عین‌الدین صادق‌زاده، علی گنجی، هادی روشن ضمیر، بهروز زیندشتی، علیرضا سعادتمند، علیرضا جوادی، پیمان پیروی، علی تن، امید خاکباز، کاظم خراسانی، محیا طلوع کیان، علیرضا کریم پور، احمد محمد پور.
بازدید، خرید و تماشای آثار این نمایشگاه از صبح روز جمعه دوم آذرماه امکان‌پذیر خواهد شد و لینک نمایشگاه در صبح همان‌روز در شبکه‌های اجتماعی آرتیبیشن به نمایش گذاشته خواهد شد.

پوستر نمایشگاه مجازی نقاشیخط سی

Insert Comment
* Indicates required field
Comments

No comments