دومین استودیو آثار هنری با آثاری از پروانه اعتمادی افتتاح می‌شود

ارسال شده توسط: فاطمه رضایی در: نقاشی گالری و نمایشگاه ها 0 نظر بازدید: 908
پروانه اعتمادی, استودیو,نمایشگاه آنلاین آثار هنری,

استودیو‌های آرتیبیشن در روزهای قرنطینه برای نمایش آثار هنری به خانه‌های شما می‌آیند.

در روزهای سخت شیوع بیماری که از دیدن آثار هنری و گالری‌گردی محروم مانده‌ایم مجموعه استودیو‌های هنری در آرتیبیشن برگزار می‌شود تا با ارائه و نمایش آثارهنری، امکان بازدید از آثار این استودیو را در منزلتان فراهم ‌کند و هنر را به خانۀ شما ‌آورد.

این استودیوهای آنلاین که از 24ام فروردین و با آثار مرتضی گودرزی آغاز شده‌اند، اکنون در دومین بخش خود با آثاری از پروانه اعتمادی میهمان‌ خانه‌های هنردوستان می‌شوند.

نمایش این آثار چون استودیوی پیشین به مدت سه روز و از روز 30 فروردین دایر می‌شوند تا خریداران و دوستداران هنر پروانه اعتمادی برای خرید این آثار اقدام کنند. در این استودیو 10 اثر از دوره‌های مختلف هنری پروانه اعتمادی با ویژگی‌های مشخص دیداری و الگوهای تکرار شونده در فرم و با متریال و مواد به‌ کار رفته متنوعی وجود دارد. آثار طبیعت بی‌جان با تکنیک‌های مختلفی چون چاپ، کلاژ و نقاشی‌هایی با متریال چوب که زمینه‌ساز نقاشی‌هایش شده اند.

پروانه اعتمادی

این استودیوها تا اواخر خردادماه و با نمایش آثار هنرمندان دیگری چون نصرالله افجه‌ای، منوچهر معتبر، فرح اصولی، احسان ارجمند، مرجان نعمتی  و همچنین با نمایشگاه‌های گروهی دیگری ادامه خواهد یافت تا علاقه‌مندان به آثارهنری و مجموعه‌داران می‌توانند علاوه‌بر بازدید آثار، اقدام به خرید آثار مورد علاقۀ خود کنند. بازدید، خرید و تماشای آثار اولین استودیو آنلاین و لینک‌های فعال آن در سایت artibition.net  اعلام خواهند شد.

برای اطلاعات بیشتر با تلفن‌های 02122922538 و 09376036968 در تماس باشید.

استودیو آرتیبیشن

درباره نویسنده

پست های مرتبط

نظر بدهید

CAPTCHA Image