رونمایی از نهمین شمارۀ مجلۀ آنگاه همراه با نمایشگاهی از پوسترهای روزهای دور در گالری آرتیبیشن افتتاح می‌شود

در: گالری و نمایشگاه ها 0 نظر بازدید: 248
رونمایی مجله شماره 9 آنگاه , گالری آرتیبیشن , مجله گالری گردی آنگاه ,

نهمین شمارۀ مجلۀ آنگاه با موضوع گالری‌ و گالری‌داری و باعنوان «گالری؛ مهجور موثر» چاپ شد.

جشن رونمایی از نهمین شمارۀ آنگاه با همکاری آرتیبیشن به همراه نمایشگاهی از پوسترهایی از اولین نمایشگاه‌های افتتاح‌شدۀ گالری‌ها از سال‌های 1327 تا سال 1367 افتتاح می‌شود. پوسترهای جمع‌آوری شدۀ این نمایشگاه همگی اورجینال و از همان روزهای دور با کیوریتوری مهدی فاتحی گردآوری شده و بخشی از تاریخ پوستر هنر ایران به‌شمار می‌آیند.

در این شمارۀ مجلۀ آنگاه موضوعات گالری و گالری‌گردی با 35 نوشتار از زاویه‌های گوناگون مورد دقت‌ و واکاوی نویسندگان قرار گرفته و ازموقعیت این نهاد در ایران و تحولات تاریخی تا موقعیت امروزی و همچنین از جنبۀ زیبایی‌شناختی تا گارد اجتماعی و سیاسی گالری‌ها و ارتباط آنها با هنرمندان و منتقدان در قالب یادداشت‌ و مقاله، گفتگو و مصاحبه  در این شماره به چاپ رسیده است.

نمایشگاه پوستر گالری در گالری آرتیبیشن

نمایش و رونمایی این پوسترها در حاشیۀ رونمایی از نهمین شمارۀ آنگاه روز پنجشنبه 21 آذر ماه افتتاح می‌شود و به مدت شش روز تاتاریخ چهخارشنبه 26 آذر در گالری آرتیبیشن واقع‌در تهران، خیابان شریعتی، پایین‌تر از حسینۀ ارشاد، نرسیده‌به همت، گل‌نبی(غرب)، میدان احمدی‌روشن(کتابی)، خیابان ساسانی‌پور، خیابان دریا(قندی)، پلاک 6 دایر خواهد بود.

 

علاقمندان برای حضور در این جشن می‌توانند  در تاریخ 21 آذر به گالری آرتیبیشن مراجعه نمایند، ورود به جشن رونمایی  و نمایشگاه پوستر برای عموم علاقمندان آزاد است.

پست های مرتبط

نظر بدهید

CAPTCHA Image