دعوت از مجموعه‌داران، گالری‌داران و صاحبان آثار در برگزاری دومین نمایشگاه آثار هنرمندان پیشکسوت

ارسال شده توسط: فاطمه رضایی در: نقاشی خوشنویسی نقاشیخط مجسمه فراخون گالری و نمایشگاه ها 0 نظر بازدید: 1433
نمایشگاه آثار هنرمندان پیشکسوت, نمایشگاه آثار مجموعه داران,

دومین نمایشگاه آثار مجموعه‌داران از هنرمندان پیشکسوت در گالری آنلاین آرتیبیشن با همکاری مجموعه‌داران در 5 بهمن سال 97 برگزار خواهد شد.

اولین دورۀ نمایشگاه آثار پیشکسوت در اردیبهشت امسال با همراهی مجموعه‌داران و حضور آثاری از گالری‌های دیگر برگزار شد و توانست بیش از ۵۰ اثر از هنرمندان بزرگ نقاشی و نقاشیخط را گردآوری کند و یکی از موفق‌ترین نمایشگاه‌های آرتیبیشن در جهت بهبود فرآیند خرید، فروش و سرمایه‌گذاری در هنرهای تجسمی شود. 

اکنون در پی نمایش آثاری متفاوت از هنرمندان پیشکسوت و مشاهیر، از همۀ مجموعه‌داران، گالری‌داران و صاحبان آثار دعوت می‌نماید تا آثار خود را برای نمایش و یا فروش در این نمایشگاه ارائه دهند و به جامعۀ هنری ما بپیوندند. فرصت ارائه و معرفی اثر به این نمایشگاه تا روز 21 دی‌ماه و بدون محدودیت سایز و مدیای آن خواهد بود. آثاری که تاکنون برای این نمایشگاه ارائه شده‌اند، شامل آثار نقاشی، نقاشیخط و چاپ با ابعاد مختلف و متنوع در سبک و تکنیک است که همۀ علاقمندان به هنر با هر نوع سلیقه‎‌ای را به خود جذب خواهد کرد.

پس از جمع‌آوری آثار، این نمایشگاه فروش ویژه آثار مجموعه‌داران آرتیبیشن جمعه پنجم بهمن ماه از ساعت ۱۶ گشایش خواهد یافت و به مدت ۱۰ روز دایر خواهد بود.

همۀ مجموعه‌داران عزیز می‌توانند برای ارتباط با ما و اطلاع از شرایط فروش و حضور آثار در نمایشگاه با مسئول فروش آرتیبیشن به شمارۀ 09210209630 و یا با گالری آرتیبیشن با شمارۀ  02122922538 در تماس باشند.

دعوت از هنرمندان و گالری داران

برای اطلاع از اخبار بعدی این نمایشگاه به آدرس blog.artibition.net مراجعه کنید.

درباره نویسنده

پست های مرتبط

نظر بدهید

CAPTCHA Image