دانشکده ی هنر و طراحی راسکی، دانشگاه جنوب کالیفرنیا

ارسال شده توسط: سعید محسنی سربندی در: فراخون بین الملل 0 نظر بازدید: 473
دانشکده ی هنر و طراحی راسکی، دانشگاه جنوب کالیفرنیا

دانشکده ی هنر و طراحی راسکی، دانشگاه جنوب کالیفرنیا

دانشکده ی هنر و طراحی دانشگاه کالیفرنیا به علاقمندان هنر این فرصت را داده است تا در برنامه ای دوساله به صورت تمام وقت مشغول یادگیری و خلق آثار بی نظیر خود باشند.

جلسه ی آشنایی: 12 آذر ، ساعت 2-4 بعد از ظهر

مهلت ارسال ثبت نام: 25 دی

دانشکده هنر و طراحی راسکی

دانشگاه جنوب کالیفرنیا

خیابان 37 غربی، وات هال 104

لس آنجلس، 90089

roski.usc.edu

kguevarr@usc.edu

به گزارش بخش بین الملل آرتیبیشن، در این برنامه دانشجویان می توانند در اتاق های کار مجهز که در مرکز شهر قرار دارند مشغول به کار و فعالیت شوند. دانشجویان بعد از به اتمام رساندن این دوره در مقطع فوق لیسانس فارغ التحصیل خواهند شد.

هدف اصلی این برنامه به حداکثر رساندن تجربه های فردی دانشجویان در کار گاه ها و استودیو ها می باشد. دانشجویان فرصت دیدارمنظم با استودیو اساتید وهنرمندان مهمان را خواهند داشت.این برنامه فرصت تحقیقاتی جامع در زمینه هنری را برای متقاضیان در نظر گرفته است. هر دانشجو علاوه بر داشتن استودیو شخصی خود، می توانند برای نمایش کار های خود از نمایشگاه و گالری های تک هنرمند بهره مند شوند.  

این دانشکده در برنامه ای دیگر، به علاقمندان به تاریخ و تئوری هنر و کیوریتوری(برگزاری نمایشگاه و موزه) فرصتی را فراهم کرده است تا در مقطع فوق لیسانس آموزش دیده و به کارهای تحقیقاتی مشغول شوند. دانشجویان در این مقطع می توانند در دیگر برنامه های مرتبطی که برگزار می شود شرکت کنند. در این برنامه ی دوساله دانشجویان با مدل های مختلف کیوریتوری آشنا شده و دید وسیع تر و حرفه ای تری نسبت به این رشته پیدا خواهند کرد.

هدف اصلی این دو برنامه آشنا کردن نویسندگان، کیوریتور ها، طراحان و هنرمندان با ایده ها و مسیر های جدید هنری می باشد.بنابراین هنردوستانی که دوست دارند با مفاهیم جدید آشنا شده و خلاقیت را اساس کارهای خود بکنند می توانند درخواست نامه های خود را بفرستند.

منبع: Arthibition.net

درباره نویسنده

پست های مرتبط