فوق لیسانس طراحی خود را در هلند بگیرید

ارسال شده توسط: سعید محسنی سربندی در: بین الملل دانشگاه ها 0 نظر بازدید: 1581
فوق لیسانس طراحی خود را در هلند بگیرید

فوق لیسانس طراحی خود را در هلند بگیرید

آکادمی طراحی ایندهوون در رشته های طراحی و کیوریتوری در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد.

به گزارش بخش بین الملل آرتیبیشن، علاقمندان به ادامه تحصیل در کشور هلند تا 13 فروردین ماه فرصت دارند درخواست نامه های خود را تکمیل نموده و به این آکادمی ارسال نمایند.

این مرکز آکادمیک از اساتید برتر در رشته های مرتبط بهره مند شده است تا به دانشجویان برای رسیدن به درک عمیق تری از هنر و طراحی با یادگیری مهارت تفکر انتقادی کمک کند. دانشجویان زمانی که بتوانند دیده ها و شنیده های خود را به درستی و با رعایت اصول تحلیل بکنند، توانایی متفاوت دیدن و متفاوت بودن را نیز یاد خواهند گرفت و همین موضوع به آنها در خلاق بودن کمک می کند.

دانشجویان دراین دوره ی تحصیلی هم واحد تئوری می گذرانند و هم واحد های عملی و تحقیقاتی تا بتوانند به درستی با تغییرات رخ داده در دنیای هنر روبرو شوند. سلیقه ی افراد نسبت به دنیای اطراف تغییر پیدا کرده است و هنر نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. افراد به دنبال طراحی های جدید، ایده های نو و متفاوت هستند. در ارتباط با نمایشگاه ها و موزه ها و مکان های فرهنگی نیز همین است. هنر دوستانی که وارد یک فضای هنری و فرهنگی می شوند، دوست دارند با چیدمانی متفاوت و جدید روبرو شوند تا هم حس و حال اصلی و واقعی در آن ها حفظ شود و هم به سلیقه های مدرن امروز پاسخ دهند.

دانشجویان کیوریتوری و طراحی با مدیرت جدید و اتفاقات جدید در دنیای پیرامون خود آشنا شده و در کنار اساتید خود مهارت های لازم برای موفقیت در این وادی را آموزش خواهند دید. فارغ التحصیلان بعد از گذراندن موفقیت آمیزواحد های درسی مدرک فوق لیسانس طراحی را از این مرکز دریافت خواهند نمود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با بخش بین الملل آرتیبیشن در تماس باشید. UniArtRes@Arthibition.netمنبع: Arthibition.net

درباره نویسنده

پست های مرتبط