یک روز با مجسمه‎سازان جوان در گالری اُ

ارسال شده توسط: سعید محسنی سربندی در: مجسمه گالری و نمایشگاه ها 0 نظر بازدید: 241
یک روز با مجسمه‎سازان جوان در گالری اُ

یک روز با مجسمه‎سازان جوان در گالری اُ

کوروش گلناری مدیر گروه دانشکده مجسمه‎سازی دانشگاه هنر از نمایش آثار سه فارغ‎التحصیل این دانشکده در گالری اُ خبر داد.

کوروش گلناری مجسمه‌ساز و مدیر گروه مجسمه‌سازی دانشگاه هنر درباره نمایش پروژه‎های برتر فارغ‌التحصیلان مجسمه‌سازی این دانشگاه در گالری اُ  گفت: یکی از برنامه‎های جدید ما در دانشگاه هنر معرفی آثار برتر فارغ‌التحصیلان مجسمه‌سازی در گالری‎ها است تا زمینه را برای حضور این هنرمندان جوان به فضای حرفه‎ای هنرهای تجسمی فراهم کنیم.
وی ادامه داد: تا به حال این ارتباط با فضای بیرون از دانشگاه و به ویژه گالری‌ها فراهم نبوده است و چنین برنامه‌ای می‎تواند انگیزه‎های بیشتری به فارغ‌التحصیلان رشته مجسمه‌سازی بدهد. آثاری که اکنون قرار است در گالری اُ به نمایش گذاشته شود، حاصل ارزیابی آثار این هنرمندان است و امیدواریم نمایش این آثار آنان را به این باور برساند که می‎توانند در فضای حرفه‌ای و جدی هنرهای تجسمی حضور داشته باشند.
مدیر گروه مجسمه‎سازی دانشگاه هنر همچنین اظهار کرد: به نظر من طرحی که شکل گرفته است می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد زیرا امکان مطالعه آثار هنرمندان جوان و سرمایه‎گذاری روی آنان را فراهم می‌‏کند. به این ترتیب دانشجوی جوان، پس از فارغ‌التحصیلان شدن می‎تواند با فضای بیرون از دانشگاه نیز ارتباط برقرار کرده و امکان فعالیت‌های بیشتر برای او فراهم شود.
گلناری درباره آثاری که در گالری اُ به نمایش گذاشته خواهد شد نیز توضیح داد: در این نمایشگاه که یک روزه خواهد بود، محصول کار فکری شیرین زراعتی، زهرا محمدی و نیلوفر ملازاده به نمایش گذاشته خواهد شد. این گروه نسل جدید مجسمه‎سازان کشور هستند و می‎توانند آینده خوبی در مجسمه‎سازی کشور داشته باشند. 
نمایشگاه یک روزه آثار مجسمه فارغ‌التحصیلان مجسمه‎سازی دانشگاه هنر چهارشنبه 16 تیر ماه، در گالری اُ به نشانی خیابان نجات‎اللهی، کوچه خسرو پلاک 46 برگزار می‌شود.

منبع: هنرآنلاین
 

منبع: Arthibition.net

درباره نویسنده

پست های مرتبط