علیرضا جوادی، علی رضا جوادی، چاپ، تمبر، نقاش، خوشنویس، علیرضا جوادی خوشنویس، نقاشیخط نقاشی خط، ترانه صادقیان

یادداشتی بر آثار چاپ دستی علیرضا جوادی هنرمند معاصر (نوشتۀ ترانه صادقیان هنرمند نقاش)

در چاپ‌های علیرضاجوادی شاهان قاجار که از خشونت‌بارترین دربارها و حاکمان نالایقی که خاک‌فروشی عادتشان شده بود بر مرکز تمبرها حک شده‌اند و ما با دیدن کارها به یاد می‌آوریم، جبروت آلوده‌شان امروز باطل شده است.


۱۸ خرداد ۱۳۹۶ | 270
نمایشگاه‌های اخیر پرستو فروهر در استانبول، سن‌سباستین و کبک نمایشگاه‌ استانبول سن‌سباستین کبک پرستو فروهر نمایشگاه‌های اخیر پرستو فروهر

نمایشگاه‌های اخیر پرستو فروهر در استانبول، سن‌سباستین و کبک

از تاریخ 18 مارس، اینستالیشن «اتاق مکتوب» (-1999) در گالری پای آرت‌ورکس استانبول به نمایش گذاشته شده است. در اجرای این اثر، هنرمند روی کف و دیوارهای سفید گالری با جوهر سیاه خطاطی می‌کند. نمایشگاه تا 10 مه برپا خواهد بود.


۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ | 312
آثار جشنواره «مشق صلوات» در سطح شهر به نمایش در می‌آید مشق صلوات  جشنواره «مشق صلوات» آثار جشنواره آثار جشنواره «مشق صلوات»

آثار جشنواره «مشق صلوات» در سطح شهر به نمایش در می‌آید

مراسم گشایش نمایشگاه و معرفی هنرمندان برگزیده دومین جشنواره پیامبر اکرم (ص) با عنوان «مشق صلوات» با حضور دکتر عیسی علیزاده، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران، محمود صلاحی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، معاونان سازمان و جمعی از هنرمندان در موزه هنرهای دینی امام علی (ع) برگزار شد.


۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ | 300
امیرخانی نشان شوالیه انجمن خوشنویسان ایران
دسته بندی ها: خوشنویسی

خوشنویس ایرانی نشان "شوالیه" گرفت.

غلامحسین امیرخانی استاد خوشنویسی ایران از دولت فرانسه نشان شوالیه گرفت.


۱۱ اسفند ۱۳۹۵ | 178
فراخوان مسابقه حروف نگاری پوستر اسماالحسنی طراحان مستقل ایران تودی پوسترز

فراخوان سیزدهمین نمایشگاه سالانه حروف نگاری پوستر اسماء‌الحسنی ۱۳۹۶

سیزدهمین نمایشگاه سالانه حروف نگاری پوستر اسماء‌الحسنی توسط طراحان مستقل ایران «تودی ‌پوسترز» از تاریخ 5 تا 26 خرداد 96 در خانه هنرمندان ایران، گالری ممیز و گالری زمستان برگزار خواهد شد.


۵ اسفند ۱۳۹۵ | 661